Restauracja

CZARNY SEZAM

W centrum Tarnowa, przy ulicy Mościckiego 50 znajdziecie Państwo niezwykłe miejsce – Restaurację Czarny Sezam. To przestrzeń pełna orientalnych kulinariów. Tylko tutaj znaleźć można oryginalne menu w trzech odsłonach: wietnamskiej, tajskiej oraz sushi. Każda z propozycji pełna jest smaków i zapachów, co daje możliwość znalezienia czegoś odpowiedniego dla swojego podniebienia.

Serwowane potrawy przyrządzane są przez rodowitych Wietnamczyków wyłącznie na bazie świeżych składników i bezpośrednio przed podaniem, co gwarantuje daniom najwyższą jakość.

Na odwiedzających czekają piękne wnętrza i stylowe aranżacje. W restauracji dominują jasne, pastelowe tonacje oraz piękne kwiaty wiśni. W pogodne dni można usiąść przy stolikach rozstawionych bezpośrednio na tarasie.

Czarny Sezam jest idealnym miejscem na rodzinny obiad, spotkanie towarzyskie, romantyczną kolację we dwoje oraz spotkania biznesowe czy imprezę firmową. Odwiedzając Czarny Sezam mogą Państwo wybrać się w kulinarną podróż do świata orientu oraz spędzić czas w wyjątkowej atmosferze.

Czarny Sezam to więcej niż restauracja!

czarny-sezam-new1
czarny-sezam-new6

Odkryj

NASZĄ HISTORIĘ

Wszystko zaczęło się w 2016 roku, kiedy otworzyliśmy w Dębicy naszą pierwszą restaurację. Inspiracją, która jest z nami do dzisiaj, była oryginalna oraz pyszna kuchnia, dostępna dla wszystkich. Jej sekretem od samego początku były świeże, naturalne oraz najwyższej jakości produkty, a także połączenie najlepszych azjatyckich smaków. Od początku zatrudniamy wykwalifikowanych szefów prosto z dalekiego wschodu. Nasi kucharze są najlepsi w swoim fachu.

W 2018 r. otworzyliśmy kolejną restaurację – w Tarnowie. Nasz rozwój opieramy na najlepszym jedzeniu, doświadczeniu oraz wystroju dopasowanemu do charakteru miejsca. Wnętrza restauracji są zaprojektowane tak, aby każdy gość mógł poczuć ich niepowtarzalny klimat.

Zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami. Powiedzcie nam, co lubicie i jak moglibyśmy stać się jeszcze lepszymi. Odwdzięczymy się najwyższą jakością azjatyckiej kuchni.

Prawdziwa historia Czarnego Sezamu właśnie się rozpoczyna…

Pierwsze urodziny Restauracji Czarny Sezam

GALERIA ZDJĘĆ

Lokalizacja

ul. Ignacego Mościckiego 50
33-100 Tarnów

Parking

Darmowy parking przy restauracji.

Wjazd od ulicy Sokoła.

Godziny otwarcia

RESTAURACJA
niedziela-czwartek: 12:00-22:00
piątek-sobota: 12:00-23:00

SUSHI BAR
niedziela-czwartek: 12:00-21:30
piątek-sobota: 12:00-22:00

KUCHNIA ORIENTALNA
poniedziałek: nieczynne
niedziela-czwartek: 12:00-21:30
piątek-sobota: 12:00-22:00

DOWOZY
poniedziałek-sobota: 12:00-21:00

2019 Restauracja Czarny Sezam. Wszelkie prawa zastrzeżone.